Drobečková navigace:

Památky - Muzea - Řemesla


 
 

Památky - Muzea - Řemesla


CharakteristikaPAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA

Veletrh představuje výjimečnou příležitost pro prezentaci a ukázky záchrany a konverze historického dědictví; projektování a stavitelství; historie a sbírek muzeí i celé oblasti památkové péče. Své místo zde má restaurátorství a umělecké řemeslo, ochrana a zabezpečení staveb a jejich částí a vybavení, materiály, technologie a řemeslné postupy pro rekonstrukci památkových objektů, prvky a systémy technické infrastruktury a technického vybavení budov, požární ochrana a zabezpečení objektů a areálů, ovšem také rozsáhlá problematika soudobého využití památek a památkových souborů. Nedílnou součástí je také podpora tradičního řemesla. 

Motto veletrhu: "DEJME MINULOSTI BUDOUCNOST!"  vyjadřuje právě ten přístup, který naše památky, muzea a řemesla potřebují.

Veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2021 se uskuteční v souběhu s největší  akcí v oboru cestovního ruchu u nás, s 30. ročníkem středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2021, ve dnech 11. – 14. února 2021 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Veletrhu se kromě 46 zemí, cestovních kanceláří a regionů z různých zemí Evropy zúčastňují mj. reprezentativními expozicemi i všechny kraje ČR.

 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje