Drobečková navigace:

Památky - Muzea - Řemesla


 
 

Úvodní slovo


 

Veletrh představuje výjimečnou příležitost pro prezentaci a ukázky záchrany a konverze historického dědictví; projektování a stavitelství; historie a sbírek muzeí i celé oblasti památkové péče. Své místo zde má restaurátorství a umělecké řemeslo, ochrana a zabezpečení staveb a jejich částí a vybavení, materiály, technologie a řemeslné postupy pro rekonstrukci památkových objektů, prvky a systémy technické infrastruktury a technického vybavení budov, požární ochrana a zabezpečení objektů a areálů, ovšem také rozsáhlá problematika soudobého využití památek a památkových souborů. Nedílnou součástí je také podpora tradičního řemesla. 

DEJME MINULOSTI BUDOUCNOST!

Tradiční motto veletrhu se od roku 2019 dostává do nových širších souvislostí. Je logické, že památky jsou de facto nejvýznamnějším atributem cestovního ruchu – a právě toto spojení jsme se rozhodli akcentovat a rozhodli jsme se dát veletrhu potřebný významný impuls:

Veletrh PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2019 se uskuteční v souběhu s největší  akcí v oboru cestovního ruchu u nás, s  28. ročníkem středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2019, ve dnech 21. – 24. února 2019 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Veletrhu se kromě 46 zemí, cestovních kanceláří a regionů z různých zemí Evropy  zúčastňují mj. reprezentativními  expozicemi i všechny kraje ČR. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje